• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

GELECEĞİN MAKİNE MÜHENDİSLERİ, WİLO’DA DÜZENLENEN EĞİTİMLERE KATILDI

GELECEĞİN MAKİNE MÜHENDİSLERİ, WİLO’DA DÜZENLENEN EĞİTİMLERE KATILDI
17 Şubat 2015 Salı 14:00

Wilo, pompa sistemleri sektöründe fark yaratan eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. Marmara Üniver-sitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri, Wilo’da düzenlenen eğitimlere katılarak, sektör ile ilgili temel bilgiler edindi. Öğretim görevlilerinin de aralarında bulunduğu toplam 81 kişinin katıldığı eğitimlerde, temel pompa sistemleri, pompa çalışma prensipleri ve Wilo pompalarının sağladığı enerji verimliliğinin avantajları ele alındı.

 

 

Eğitime verdiği önemle pompa sistemleri sektöründe farklı bir konumda bulunan Wilo, bu kez üniversite öğrencilerini ağırladı. Geleceğin makine mühendisleri için Wilo’da düzenlenen eğitimlere Marmara Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden öğrenciler katıldı. Farklı tarihlerde gerçekleştirilen eğitimlere, aralarında öğretim görevlilerinin de bulunduğu toplam 81 kişi katıldı.

 

Üniversite Sanayi iş birliklerine büyük önem veren Wilo’nun makine mühendisliği öğrencilerine yönelik eğitimlerinde temel pompa sistemleri, pompa çalışma prensipleri, Wilo pompalarının sağladığı enerji verimliliğinin avantajları gibi konular ele alındı. Oldukça verimli geçen eğitimlerde öğrenciler, sektör ile ilgili merak ettikleri konuları uzman Wilo yetkililerinden öğrenme imkanı buldu. 

 

Wilo eğitim çalışmaları kapsamında; başta enerji verimliliği olmak üzere, pompa sistemleri ve teknolojileri, enerji tasarrufu ve mesleki deneyim aktarımı gibi birçok alanda profesyonellere, öğrencilere ve sektör bileşenlerine yönelik eğitim çalışmaları, seminerler ve buluşmalar düzenliyor. 

 

2014 yılı boyunca düzenlediği eğitim çalışmalarıyla bilgi, birikim ve deneyimini tüm sektörle paylaşan Wilo, 2015 yılında da her platformda sektör için eğitimin önemini vurgulamaya, teknik eğitimi uygulamalı eğitimle birleştiren çözümleri hayata geçirmeye devam edecek gibi gözüküyor.

 

WİLO

Bu haber 2820 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ayvaz Online Avantajlı Alışverişi Ayağınıza Getiriyor

Ayvaz Online Avantajlı Alışverişi Ayağınıza Getiriyor

Ayvaz Online avantajlı alışveriş sunmaya devam ediyor. Doğal gaz hortumlarından küresel vanalara uzanan yüzlerce farklı üründe %50’ye varan indirimlere ek olarak, peşin fiyatına 4 taksit ve ücretsiz kargo ile alışveriş imkanı sunuyor.

Yeni Nesil Yangın Söndürme Sistemi: Flameguard

Yeni Nesil Yangın Söndürme Sistemi: Flameguard

Yangın, doğal afetlerle birlikte ev ve iş yeri sahiplerinin en büyük korkuları arasında yer alıyor. Oysa alacağımız bazı önlemlerle yaşanabilecek can ve mal kaybının önüne geçmek mümkün.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu