• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

TEKNOKLİMA YENİ VİZYONU İLE YENİ YERİNDE İŞ ORTAKLARIYLA BULUŞUYOR

Teknoklima Yeni Vizyonu İle Yeni Yerinde İş Ortaklarıyla Buluşuyor
12 Mayıs 2017 Cuma 16:28

Teknoklima Yeni Vizyonu İle Yeni Yerinde İş Ortaklarıyla Buluşuyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uğur Darcan

Teknoklima Genel Müdürü ve Kurucusu

 

Sektör duayeni Uğur Darcan şehrin kalbinde ki yeni yerinde iş ortaklarına ve partnerlerine yeni nesil hizmetlerinin kapılarını aralıyor.

 

Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde 30 yıllık birikimini, şimdi Maslak 42’de açtığı yeni ofiste, genç, dinamik ve uzman ekibi ile şehrin merkezine taşıyan Darcan;

 

Mevcut iki firmamız üzerinden Klima ve Teknoloji sektörlerinde olacağız, iki firmamız:

 

•Teknoklima Endüstriyel A.Ş. firmamız üzerinden HVAC sektörüne yönelik YORK marka klima sistemleri ile çalısma karar aldık. 

 

•Teknoenerji A.Ş. firmamız ile inşaat ve mekanik tesisat sektörüne yönelik yüksek teknolojli IoT (Nesnelerin İnterneti) uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

 

Teknoklima Endüstriyel A.Ş. olarak YORK ile yaptığımız çalışma anlaşması kapsamında YORK VRF Klima Sistemleri projelendirme, satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerle özellikle partner ve iş ortaklarımıza daha yakın olmak ve ayrıcalıklı hizmetleri ve gelişmiş teknolojileri daha yakından paylaşmak için yeni ofisimizde hizmet vermeye başladık.

 

YORK ile 2017 yılında başlayan işbirliğimiz 2018 yılı içerisinde genişleyerek devam edecektir. Ayrıca başta Chiller, Fan coil ve diğer merkezi sistem HVAC ürünlerinin de proje bazlı satışını gerçekleştiriyoruz.

 

Derhal sevk edilebilir YORK marka VRF stoklarımız, hızlı teslimat ve mühendislik desteğimiz ile tüm iş ortaklarımızla yeni projelerde buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

 Ağırlıklı Türkiye olmak üzere; Irak, İran, Azerbaycan, Kazakistan ve diğer Afrika, CIS ve Middle East ülkelerinde oluşturulan güçlü yapılanma ile, 2017’nin yeni hedeflerini belirleyen Ugur Darcan   Klima Santralları başta olmak üzere diğer HVAC ürün satışlarında da yeni yaklaşımları belirlemeye devam ediyor.

 

Bizde Moneta Ailesi olarak sektör duayeni Uğur Darcan’a YORK ile yaptığı işbirliğinde başarıların devamını diliyoruz. 

 

 

 


Bu haber 730 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

Tıp alanında Türkiye’nin önde gelen merkezlerinden birisi olan AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ bünyesinde hizmet verecek olan ONKOLOJİ HASTANESİ’ nde ETNA pompa ve hidrofor sistemleri tercih edildi.

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’ne buhar ve yalıtım konularında iki önemli sunum ile katıldı.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Teknoklima sistemleri ; Amerika merkezli iklimlendirme ve etkin bina çözümleri ile sektöre yön veren Johnson Controls bünyesinde yer alan YORK markalı VRF sistemleri ile sektördeki faaliyetini sürdürme kararı aldı.

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, 3-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda ürün gamına eklediği yeni ürünleri tanıttı. Ayvaz Endüstriyel Ürün Müdürü Serdar Ocaktan ise gerçekleştirdiği buhar eğitiminde fuar ziyaretçileriyle bir araya geldi.

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Temelleri 1978 yılında atılan; yüksek kalitede endüstriyel ve gemi vanalarının yanı sıra; özel tasarım vanaların üretimini de gerçekleştiren Dikkan Vana, ihracattaki başarısını yurtiçinde yer aldığı dev projelerde de göstermeye devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu