• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

STANDART POMPA’DAN ERP 547 ENERJİ REGÜLASYONUNA UYGUN POMPALAR

Standart Pompa’dan Erp 547 Enerji Regülasyonuna Uygun Pompalar
09 Ocak 2015 Cuma 15:14

Günümüzde dünya üzerinde enerjiye talep her geçen yıl daha da artıyor. Bu gerçek var olan kaynakların dışında alternatif enerji kaynaklarına yönelimi hızlandırırken, mevcut kaynakların da etkin ve verimli biçimde değerlendirilmesini gündeme taşıyor. Enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanımı hem bireyler hem de ülkeler için çağımızın sorumluluğu haline gelmiştir.

 

Hayatı ve doğayı koruma bilinci ile hareket eden Standart Pompa’nın hem akıllı, hem de çevre dostu ürünleri ile enerji tasarrufu sağlayan sistemler kurmak oldukça kolay. Standart Pompa, geniş ürün gamında bulunan çevre dostu pompa sistemleri ile tüketiciye “sürdürülebilirlik” bilincini benimseterek yeşil enerji tüketimine davet ediyor. 

 

Özellikle Ecomfort serisindeki pompalar %60’a varan enerji tasarrufu sağlarken yeni nesil ve gelişmiş özellikleriyle akıllı sistemler doğaya en az etki ile çevre dostu enerji kullanmak isteyen sanayi ve ticarethane tipi tüketicilere en uygun çözümü sunuyor.  Erp 547 enerji regülasyonuna göre tasarlanan SNL tipi motor üstü frekans kontrollü pompa özellikle bina sistemleri, ısıtma soğutma ve havalandırma gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Optimize edilmiş hidrolik tasarımı ile yüksek verimlilik sağlarken kompakt tasarımı ile de montaj kolaylığı sağlamaktadır. Konfordan ve kullanım pratikliğinden vazgeçmeden hem maliyeti düşürmek hem de enerji tasarrufu yapmak için Standart Pompa ürünleri güvenle kullanılabilir. 


Bu haber 6035 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

Tıp alanında Türkiye’nin önde gelen merkezlerinden birisi olan AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ bünyesinde hizmet verecek olan ONKOLOJİ HASTANESİ’ nde ETNA pompa ve hidrofor sistemleri tercih edildi.

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’ne buhar ve yalıtım konularında iki önemli sunum ile katıldı.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Teknoklima sistemleri ; Amerika merkezli iklimlendirme ve etkin bina çözümleri ile sektöre yön veren Johnson Controls bünyesinde yer alan YORK markalı VRF sistemleri ile sektördeki faaliyetini sürdürme kararı aldı.

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, 3-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda ürün gamına eklediği yeni ürünleri tanıttı. Ayvaz Endüstriyel Ürün Müdürü Serdar Ocaktan ise gerçekleştirdiği buhar eğitiminde fuar ziyaretçileriyle bir araya geldi.

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Temelleri 1978 yılında atılan; yüksek kalitede endüstriyel ve gemi vanalarının yanı sıra; özel tasarım vanaların üretimini de gerçekleştiren Dikkan Vana, ihracattaki başarısını yurtiçinde yer aldığı dev projelerde de göstermeye devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu