• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

BAUM KUNSTSTOFFE GMBH, SETERM TEKNİK AİLESİNE KATILDI

BAUM Kunststoffe GmbH, Seterm Teknik Ailesine Katıldı
15 Mayıs 2017 Pazartesi 09:39

BAUM Kunststoffe GmbH, Seterm Teknik Ailesine Katıldı

 

 

Fotoğraf Açıklama: BAUM Kunststoffe GmBH Yönetim Binası

 

Mart ayında Seterm Teknik Genel Müdürü Selahattin Aydın’ın BAUM Kunststoffe’nin Birkenfeld’deki üretim ve idari tesislerine yaptığı ziyaret sonrasında BAUM Kunstsoffe ve Seterm Teknik çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. Böylelikle korozif akışkanların transfer çözümü için Richter Chemie ve Wernert Pumpen’ın yanı sıra BAUM’u da bünyesine dahil eden Seterm Teknik, ürün gamını genişletmiştir. BAUM’un Türkiye’deki tek distribütörü olan Seterm Teknik, proses uygulamaları için tam sistem temin etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. 

 

BAUM’un Tarihi

 

Fotoğraf Açıklama: BAUM Kunststoffe GmBH Üretim Tesisleri


BAUM Kunststoffe GmbH, tesis mühendisliği ve kimya sektörleri için astarlı boru bileşenleri üreticisidir. 30 yıllık geçmişinde BAUM, küçük bir aile şirketinden uluslararası tanınırlığı olan pazar lideri bir şirket olmuştur- heyecan, enerji ve yenilikçi ruh dolu bir hikâye. 1986'da BAUM Kunststoffe GmbH, çelik ve PTFE endüstrisinde çeyrek asırı geçen deneyimi bulunan Roland Baum tarafından kurulmuştur. Sadece birkaç yıl sonra, çelik imalatı,ve PTFE kaplamaları ve PFA bileşenlerini üretmek için kendi üretim tesisleri kurulmuştur. 1999’da firmanın Almanya sınırlarını aşması ile BAUM, istikrarlı büyümesini sürdürmeyi ve uluslararası tanınırlığını kurmayı başarmıştır. 


Fotoğraf açıklama: BAUM Kunstsoffe, PTFE-Kompensator         Fotoğraf Açıklama: BAUM Kunstsoffe, Lateral-T-Stück 45° (PN 10)

BAUMAcademy

Şirket kurucusu Roland Baum, floroplastikler sektöründeki yılların deneyimini müşterileri ve iş ortakları ile paylaşmaktadır. BAUM bünyesinde kurulan BAUMAcademy’de son 30 yılda geliştirilmiş ve halen daha geliştirilmekte olan yenilikçi ürünler hakkında kişiselleştirilmiş eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerin yanı sıra araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarına devam edilmektedir. 

 

 

 

Bu haber 659 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

Tıp alanında Türkiye’nin önde gelen merkezlerinden birisi olan AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ bünyesinde hizmet verecek olan ONKOLOJİ HASTANESİ’ nde ETNA pompa ve hidrofor sistemleri tercih edildi.

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’ne buhar ve yalıtım konularında iki önemli sunum ile katıldı.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Teknoklima sistemleri ; Amerika merkezli iklimlendirme ve etkin bina çözümleri ile sektöre yön veren Johnson Controls bünyesinde yer alan YORK markalı VRF sistemleri ile sektördeki faaliyetini sürdürme kararı aldı.

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, 3-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda ürün gamına eklediği yeni ürünleri tanıttı. Ayvaz Endüstriyel Ürün Müdürü Serdar Ocaktan ise gerçekleştirdiği buhar eğitiminde fuar ziyaretçileriyle bir araya geldi.

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Temelleri 1978 yılında atılan; yüksek kalitede endüstriyel ve gemi vanalarının yanı sıra; özel tasarım vanaların üretimini de gerçekleştiren Dikkan Vana, ihracattaki başarısını yurtiçinde yer aldığı dev projelerde de göstermeye devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu