• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

AQUATHERM SİZLERE KALİTE VE GÜVENİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR

AQUATHERM SİZLERE KALİTE VE GÜVENİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR
12 Mayıs 2017 Cuma 15:49

İlk polipropilen boru sistemini Türkiye’ye getirerek, Türk tesisat sektörüne kazandıran Gelişim Teknik A.Ş. kaliteli ürün gamındaki aquatherm ürünleri ile göz kamaştırıyor. Sağlık, konfor ve hijyen felsefesiyle üretilen aquatherm tesisat sistemleri, içme suyunu zehirli kimyasallara karşı korurken, odalar arası duyulabilecek su akış sesini önleyerek konfor sağlıyor.

Bu sistemde; boru bağlantılarında lehim ya da tutkal kullanılmadığından su kimyasallara ve metal iyonlara karşı tam anlamıyla korunabiliyor. Uzun ömrü, işçiliğin kolay oluşu, ısı iletim katsayısının düşük oluşu, kireç tutmaması ve yüzey pürüzsüzlüğü malzemenin üstün vasıflarını meydana getirmektedir.

Darbe ve kimyasallara dayanıklı olup, uzun yıllar bozulmadan kullanılabilirlik özelliğine sahiptir. Bazı sebeplerden kaynaklanan iç ve dış korozyona dayanıklıdır. Bu özelliğini farklı uygulama alanlarında kullanan aquatherm, sıhhi tesisat sistemleri(Green Pipe),ısıtma-soğutma (fan coil) ve jeotermal sistemleri(Blue Pipe), yerden ısıtma sistemleri (Grey Pipe), yangın/sprinkler sistemleri (Red Pipe), duvardan ve tavandan ısıtma ve soğutma sistemlerini (Black System) geliştirmiştir. Bulunması zor olan çapları da bünyesinde barındıran aquatherm, bu özelliğinden dolayı jeotermal hatların tesisatında da özellikle tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. aquatherm sıhhi tesisat sistemleri sayesinde, su ilk kaynaktan çıktığı gibi saf ve temiz bir şekilde kullanıcıya ulaşmaktadır. LEED (enerji ve çevre tasarımı) kriterlerine de uygunluk gösteren aquatherm boruları bu sayede ekolojik olarak rakiplerine fark atmaktadır. 

Dikkat çeken diğer bir ürün ise, Gelişim Teknik A.Ş tarafından 20 seneden fazla bir süredir kullanılan Wavin AS sessiz borudur. Astolan hammaddesinden üretilen Wavin AS Sessiz Boru®, 95°C’ye kadar kimyasal ve yağ   atıklarına   karşı dayanıklılığı sayesinde, özellikle çürüyen pik tesisat sistemlerinin yenilenmesinde tercih edilmektedir. Hastanelerde ve laboratuvarlarda korozyona uğramadan, delinmeden ve sorun   çıkarmadan görevini yapar. Büyük mutfaklarda ve çamaşırhane giderlerinde deformasyon ve tıkanma riski olmaksızın rahatlıkla kullanılabilir. Hafif olması sayesinde taşınması çok kolaydır. Diğer boru sistemlerine geçişleri sorunsuzdur. Montajı kolay ve güvenilirdir. Bakım ve onarım gerektirmez.  Sağlam ve stabildir. Tüm hava şartlarında kullanılabilir yapıdadır. Sessizliği ile tanınır (4 litre/sn’de 11 dB’dir). Terleme yapmaz ve yüksek binalarda kullanımı rahat ve güvenlidir. DN 56- DN 200 arası tüm boru ve ek parçaları ile komple bir sistemdir. 

Müşterilerine sonsuz konforu yaşatmayı amaçlayan Gelişim  Teknik A.Ş., aquatherm ve Wavin AS ürünleri dışında HL ve KALDEWE ile müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılar.                                                                              

Bu haber 375 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİNİN TERCİHİ ETNA OLDU

Tıp alanında Türkiye’nin önde gelen merkezlerinden birisi olan AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ bünyesinde hizmet verecek olan ONKOLOJİ HASTANESİ’ nde ETNA pompa ve hidrofor sistemleri tercih edildi.

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TESKON 2017’de Buhar ve Yalıtım Alanındaki Tecrübelerini Aktardı

Ayvaz, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’ne buhar ve yalıtım konularında iki önemli sunum ile katıldı.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Klima Sektöründe Dev İşbirliği!

Teknoklima sistemleri ; Amerika merkezli iklimlendirme ve etkin bina çözümleri ile sektöre yön veren Johnson Controls bünyesinde yer alan YORK markalı VRF sistemleri ile sektördeki faaliyetini sürdürme kararı aldı.

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Ayvaz, 3-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda ürün gamına eklediği yeni ürünleri tanıttı. Ayvaz Endüstriyel Ürün Müdürü Serdar Ocaktan ise gerçekleştirdiği buhar eğitiminde fuar ziyaretçileriyle bir araya geldi.

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Dev Projelerde Dikkan İmzası

Temelleri 1978 yılında atılan; yüksek kalitede endüstriyel ve gemi vanalarının yanı sıra; özel tasarım vanaların üretimini de gerçekleştiren Dikkan Vana, ihracattaki başarısını yurtiçinde yer aldığı dev projelerde de göstermeye devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu