2017’DE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ YATIRIMI PLANLAYANLARIN ADRESİ YİNE REW İSTANBUL

2017’de çevre teknolojileri yatırımı planlayanların adresi yine REW İstanbul
19 Aralık 2016 Pazartesi 13:35

İFO Fuarcılık tarafından 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan REW İstanbul, 2017 yılında çevre yatırımı planlayan belediyeler, organize sanayi bölgeleri, sanayiciler ve KOBİ’ler için tüm yenilikleri bir arada sunacak.

 

 

Fuar, 12 yıldır olduğu gibi yine çevre konusunda teknoloji üreten firmalar ile bu alanda alternatif çözüm arayışında olan sanayicileri ve kamu kurumlarını bir araya getirecek. Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması REW İstanbul’da, katı atıktan biyogaza, atık yönetiminden geri dönüşüme, atık toplamadan kimyasal arıtıma, su ve atık sudan yeşil enerjiye kadar bu alandaki tüm içerikler, bir arada sergilenecek.

 

“Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında düzenlenen ve 27 ülkeden 350 firmanın katılımıyla 13. kez kapılarını açacak olan REW İstanbul; başta çevre konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler olmak üzere, bünyesindeki firmaların üretimlerinden kaynaklı atıklarını uygun biçimde bertaraf etmekle yükümlü organize sanayi bölgeleri ile sanayiciler için ihtiyaç duyacakları tüm çevre teknolojilerini yine çatısı altında buluşturacak. 

 

Yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyonel REW İstanbul’u ziyaret edecek!

 

Bir fuardan beklenenden çok daha fazlasını sunan REW İstanbul, aralarında Belediye ve Bakanlık temsilcileri ile sanayiciler, girişimciler, yatırımcılar, tedarikçi firmalar ve akademisyenlerin de olduğu yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor. Nitelikli katılımcı ve ziyaretçi profili ile yine sektörel ticaretin merkezi olacak REW İstanbul 2017, düzenlenecek konferanslarla da çevre gündemlerini fuara taşıyacak. 

Son iki yılda olduğu gibi yine İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek 

 

Bu haber 956 defa okundu

DİĞER HABERLER

5. Jeotermal Fuarı yeni yeri ve yeni tarihi ile İzmir’de ziyaretçisiyle buluşacak.

5. Jeotermal Fuarı yeni yeri ve yeni tarihi ile İzmir’de ziyaretçisiyle buluşacak.

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen ve 5.kez düzenlenecek Expo Geothermal, sektörün kalbini İzmir’e taşıdı. 2017 yılı Ocak ayında İstanbul’da yapılan fuardan sonra 5. JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI, yeni yatırımlarıyla 19 – 21 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR

Geçtiğimiz yıllarda, 15 farklı ülkeden, 43.000 yerli, 7000 yabancı ziyaretçi, 12 yerli ve yabancı bakan, 4000’in üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşen EIF etkinlikleri 10. kez kapılarını enerji sektörünün tüm üyelerine açıyor.

“Uluslararası Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi”

“Uluslararası Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi”

Türkiye’deki yerli kömür teknolojilerinin kullanımına yönelik yapılan teşvik çalışmaları kapsamında, Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinin üye olduğu Kömür Üreticileri Derneği Türkiye’de ilk defa yerli kömür ve teknolojilerinin kullanımı arttırmak için “Uluslararası Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi”ni 18 - 19 Mayıs 2017 tarihlerinde Pullman İstanbul Convention Center’da düzenlemiştir. KÖMÜRDER üyesi 44 firma ülkemizdeki kömür üretiminin %95’ni gerçekleştirmektedir.

Doğalgaz Sektörünün Kalbi İstanbul’da Atacak

Doğalgaz Sektörünün Kalbi İstanbul’da Atacak

Doğalgaz Sektörünün Kalbi İstanbul’da Atacak

Düşük Karbon Kahramanı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Düşük Karbon Kahramanı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Karbon ayak izini azaltarak iklim değişikliği ile mücadeleye destek olan 19 kuruluş Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği tarafından Düşük Karbon Kahramanı olarak ödüllendirildi

Fastener Fair Turkey 2018 fuar tarihleri ve mekanı teyit edildi

Fastener Fair Turkey 2018 fuar tarihleri ve mekanı teyit edildi

Bir sonraki Fastener Fair Turkey, İMF - İstanbul Fuar Merkezi’nde 15-16-17 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu