• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

METRANS SERVİS VE BAKIM, ISO 9001 VE OHSAS 18001 BELGELERİNİ ALDI

METRANS SERVİS ve BAKIM, ISO 9001 ve OHSAS 18001 BELGELERİNİ ALDI
24 Şubat 2015 Salı 10:18

Endüstriyel pompalar ve tamamlayıcı ekipmanlar konusunda öncü firmalardan METRANS, akışkan transferinde kullanılan cihazların montajı, bakım onarımı ve teknik servisi konusunda TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini aldı.Hizmetin kalitesini güvence altına almak için kurulan uluslararası yönetim standartları serisi olan ISO (International Organization for Standardization) 9001:2008Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile Metrans Servis ve Bakım’ın her süreçte müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerini karşılaması güvence altına alınmış oldu. 
İş görenlere emniyetli ve sağlıklı birçalışma ortamı sağlayan ve sürekli iyileştirilen bir yönetim sistemi olan OHSAS (Occupational Health and Safety Management Systems) 18001:2007 ise, iş kazasıve meslek hastalıklarında azalma, dolayısıyla hizmet üretiminde verimlilik ve artış sağladı.

 

Konuyla ilgili olarak METRANS Genel Müdürü Vedat KİRİŞÇİ, “Türkiye ve çevre ülkelerde döner ekipmanların bakımı konusunda kaliteli hizmet verebilmek için başvurduğumuz kalite ve güvenlik belgelerini almaya hak kazandık. 
Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları öncesinde hedefimiz yenilikler yapmak, hizmet kalitemizi arttırmak, yönetim sistemimizi geliştirmek ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini arttırmak idi.Geldiğimiz noktada görüyoruz ki, bu bizim için daha başlangıç. Bu süreçte oluşturduğumuzServis ve Bakım Modeli ile bustandartların ötesine geçip, performansımızı ve iş sonuçlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. 


Planlı bakım sistemimiz, tesislere kesintisiz servis ve bakım hizmetini ekonomik şekilde sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. Bu şekilde tüm işleyişin akışında olmasını, toplam bakım vesahip olma maliyetinin azalmasını sağlıyoruz. 


Müşteri memnuniyeti indeksimiz, servis ve bakım çalışmaları alanında % 90’ın üzerinde. Şu an enerjimizin büyükkısmını servis ve bakım konusuna yönelttik. Bu alanda konusunda uzman bir danışman ile çalışıyoruz. 2013 yılında Dilovası’ndaki yeni tesisimize taşındık. Merkezi Bakım ve Yenileme Tesisi olarak adlandırdığımız yeni tesisimizde daha geniş alana ve teknik olanağa sahibiz. 


Sunduğumuz hizmetler arasında arıza tespit ve raporlama, planlı bakım, kestirimci bakım, takip ve izleme, teknik iyileştirme, merkezde veya yerinde arızi bakım var. Pompalara ek olarak, buhar ve gaz türbini ile kompresörlerin servis ve bakımı konusundada hizmet vermeye başladık. Bu konuda uluslararası stratejik işbirliklerimiz var. Amacımız Türkiye ve çevre ülkelerde döner ekipmanların bakımı konusunda lider olmak.” dedi.


METRANS


Bu haber 2240 defa okundu

DİĞER HABERLER

ABB Sürücü Servis Atölyesi

ABB Sürücü Servis Atölyesi

ABB Sürücü Servis Atölyesi 2000 yılında Dudullu1 lokasyonunda hizmet vermeye başlamıştır.

Havalı Pompa Tamiri Kalender Makine’den Soruluyor

Havalı Pompa Tamiri Kalender Makine’den Soruluyor

Ali Cevat Polat’ın işlettiği Kalender Makine havalı pompa tamiri konusunda piyasanın en uzman firmalarından sayılıyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu