HAVALI POMPA TAMİRİ KALENDER MAKİNE’DEN SORULUYOR

Havalı Pompa Tamiri Kalender Makine’den Soruluyor
14 Mayıs 2015 Perşembe 12:06

Ali Cevat Polat’ın işlettiği Kalender Makine havalı pompa tamiri konusunda piyasanın en uzman firmalarından sayılıyor.

 

 

Her türlü ürünün bulunduğu mağazaları bulmak, bozulan ürünlerin tamir edildiği yerlere ulaşmaktan daha kolaydır. Özellikle makine tamiri için işin uzmanlarıyla çalışmak gerekiyor. Bu da aslen samanlıkta iğne aramak gibi. Sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan bir ekip tarafından 2005 yılında kurulan Kalender Makine, bilgi ve birikimi ile işletmeler için işte böylesine hayati önem taşıyan bir alanda hizmet veriyor.


Havalıdiyaframlı pompa, brülör, kızgın yağ ve buhar kazanları, sintine separatörü sistemlerin tamir ve bakım işlemlerini mümkün olan en kısa süreler içinde, en iyi şekilde gerçekleştiren firma, yedek parça temini konusunda da rakip tanımadığını belirtiyor.  


Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, üstlendiği her işin üstesinden başarıyla gelme çabası, Kalender Makine’yi sektörde ayrıcalıklı bir konuma sokmuş durumda.


Sadece gemi ve yat sanayisine hizmet etmek amacı ile kurulan Kalender ilk sıralarda ağırlıklı olarak deniz şanzımanları, vidalı petrol pompaları, ağır yakıt brülör pompaları vb. gibi birçok pompa sistemini tamir ederken müşterilerden gelen talep üzerine ek iş olarak başlamış olduğu havalı diyaframlı pompa tamiri günden güne Kalender makine için tek iş olma yolunda ilerliyor. Ayrıca firma mermercilik,kimya, seramik, gıda vb. sektörlerde de birçok işletmeye havalı pompalar için 7/24 teknik destek sağlamakta. 


Her marka havalı pompanın tamir edildiği tamirhanenin yanı sıra satış mağazasında yedek parça ve muadil pompa temininide sağlıyor.

 

Tamir edilen ve yedek parça temin edilen sistemler

·        Havalıdiyaframlı pompalar

·        Mermer ocak makineleri

·        Kumve çakıl pompaları

·        Kızgın yağ kazanları

·        Ağır yakıt brülörleri

·        Deniz şanzımanları

·        Endüstriyel robotlar
Kalender Makine

Bu haber 3108 defa okundu

DİĞER HABERLER

ABB Sürücü Servis Atölyesi

ABB Sürücü Servis Atölyesi

ABB Sürücü Servis Atölyesi 2000 yılında Dudullu1 lokasyonunda hizmet vermeye başlamıştır.

METRANS SERVİS ve BAKIM, ISO 9001 ve OHSAS 18001 BELGELERİNİ ALDI

METRANS SERVİS ve BAKIM, ISO 9001 ve OHSAS 18001 BELGELERİNİ ALDI

Endüstriyel pompalar ve tamamlayıcı ekipmanlar konusunda öncü firmalardan METRANS, akışkan transferinde kullanılan cihazların montajı, bakım onarımı ve teknik servisi konusunda TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini aldı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu