• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

YENİ TERMAL KAMERALAR TESTO 865, TESTO 868, TESTO 871 VE TESTO 872

Yeni Termal Kameralar testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872
12 Mayıs 2017 Cuma 16:51

Yeni Termal Kameralar testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872: Her Ölçüm için İlk Tercih

 

 

Fotoğraf Açıklama: Testo, Cazip fiyatı ve “Alman” Kalitesiyle Yeni Termal Kamera Modellerini Sunuyor.

 

Ölçüm teknolojisi uzmanı Testo, dört yeni model termal kamerayı pazara sundu. Rakipsiz fiyat-performans oranı ile testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872 modelleri cazip fiyatlarına rağmen net bir şekilde “Alman” kalitesini gösteriyor. 

 

Yeni Testo inovasyonları pazara damgasını vuracak: Termal kameralar 320 x 240 piksele kadar dedektör çözünürlüğüne sahip. Standart olarak sunulan testo SuperResolution teknolojisi ile 640 x 480 piksele kadar çıkıyor. Yani hiçbir benzer termal kamerada olmayan görüntü kalitesi. 

 

Fotoğraf Açıklama: testo 868 termal kamera, Boru Sistemleri için Uygulama


Akıllı ve Ağ Bağlantılı Çalış

Giriş modeli testo 865 dışındaki tüm termal kameralar testo Termografi Uygulamasına bağlanabilir. iOS ve Android için mevcut olan uygulama, kullanıcıların akıllı telefonunu ikinci bir ekrana ve termal kamera için uzaktan kumandaya dönüştürür, sahada kompakt raporlar oluşturmanızı, online olarak kaydetmenizi ve e-posta ile göndermenizi sağlar.

 

Ayrıca testo 871 ve testo 872 modelleri, testo 605i termohigrometre ve testo 770-3 pens ampermetre ile kablosuz bağlantı sağlayabiliyor. Böylece bir binadaki nemli noktaların yerini ya da çalışan bir şalt dolabında ne kadar yük olduğunu hızlı ve net bir şekilde belirleyebileceksiniz. 

 

Objektif Karşılaştırılabilir Görüntüler 

Sıcaklık ölçeği ve termal görüntülerin renklendirmesi özel olarak uyarlanabilir. Bu durumda da, örneğin bir binanın ısı yalıtımı davranışı yanlış yorumlanabilir. Yeni geliştirilen testo Ölçek Yardım fonksiyonu, ölçüm yüzeyinin iç-dış sıcaklığını ve ikisi arasındaki farkı ölçeğe renk dağılımını otomatik olarak ayarlayarak bu problemi çözer. Bir binanın ısı yalıtımı davranışını objektif bir şekilde karşılaştırılabilir ve hatasız termal görüntüler alınmasına olanak sağlar. 

 

Otomatik Emisivite Ayarı

Emisivite ve yansıyan sıcaklık ayarı, ikisi de hassas termal görüntüler için vazgeçilmez, şimdiye kadar zaman alıcı ve yansıyan sıcaklık açısından daha az doğruydu. testo ε-Yardım ile hepsi değişti. Bu fonksiyonu kullanmak için, ölçüm nesnesine özel bir çıkartma (ε-işaretleyici) eklenir. Entegre dijital kameralarıyla, testo 868, testo 871 ve testo 872 termal kameralar etiketi fark eder, emisivite ve yansıyan sıcaklığı otomatik olarak belirler ve her iki değeri de otomatik olarak ayarlar.

 

 

 

 

Bu haber 920 defa okundu

DİĞER HABERLER

Doğru karışımı elde etme

Doğru karışımı elde etme

Doğru karışımı elde etme: Boya Üreticisi, Eaton Değişken Frekanslı Sürücülerle Karıştırıcısının Verimliliğini Artırıyor

Üstünel Pompa'dan Paslanmaz Dalgıç Tip Pompa Ve Inlıne Pompalar

Üstünel Pompa'dan Paslanmaz Dalgıç Tip Pompa Ve Inlıne Pompalar

Lazer Dikişli I Tipi Fan Kanatlarıyla yüksek Debi ve Basınçlara Üstünel Paslanmaz Dalgıç tipi pompalar ve Inline Pompalar ile güvenli ve verimli bir şekilde başa çıkabilirsiniz.

KSB Elektrik Motorları IE5 Olarak Sınıflandırıldı

KSB Elektrik Motorları IE5 Olarak Sınıflandırıldı

KSB Elektrik Motorları IE5 Olarak Sınıflandırıldı

SİSDOZ A.Ş.‘den BELLIN Mono Pompalar

SİSDOZ A.Ş.‘den BELLIN Mono Pompalar

BELLIN Mono Pompalar

Ensim Sensors’den Yenilik!

Ensim Sensors’den Yenilik!

Su Kaçaklarını Hisseder! Su Baskın Dedektörü- Watersens

Yeni nesil vidalı kompresörler

Yeni nesil vidalı kompresörler

Dünyanın önde gelen hava körüğü imalatçısı İtalyan “Gardner Denver ROBUSCHI” firması, biyolojik atık su arıtma tesislerinde havalandırma için enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltmayı başardılar.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu