• 3,943 TL

  • 4,669 TL

  • 163,64 TL

  • 105.964

PARKER HANNİFİN İLE GÜVENLİ ATEX ÇÖZÜMLERİ

Parker Hannifin ile Güvenli ATEX Çözümleri
13 Nisan 2017 Perşembe 10:01

Parker Hannifin, Zorlu ve Patlayıcı Ortamlarda Güvenli Kullanım İçin Kimyasal ve Akışkanlara Dayanıklı Selenoid Valfleri sunuyor

 

 

Dayanıklı 221G serisi ATEX onaylı paslanmaz çelik solenoid valfler petrol ve gaz, gıda işleme ve agresif akışkanlar, kimyasallar ve gazların bulunduğu diğer uygulamalara uygun maliyetle karşılık veriyor

 

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin’in Avrupa Akışkan Kontrol Divizyonu yeni paslanmaz çelik solenoid valfleri piyasaya sürdüğünü duyurdu. 221G serisi korozyona ve agresif kimyasallara benzersiz dayanım sunuyor ve ATEX sertifikası ile patlayıcı ortamlarda kullanım için de uygun. 

 

Akışkanlara ve kimyasallara dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli, uzun ömürlü 316L paslanmaz çelik konstrüksiyonun yanı sıra fluoroelastomer (FKM) conta ile 221G serisi en zorlu çalışma ortamlarında uzun hizmet ömrü ve daha az bakım gerekliliğini bir araya getiriyor. Tipik uygulama alanları petrol ve gaz, petrokimya, gıda işleme ve eczacılık kurulumlarını içeriyor.   

 

Yeni valfler 170 litre/dakika'ya varan yüksek akış debisi sayesinde müşteri kurulumlarının toplam boyutunu azaltma olanağı sunuyor ve maliyeti %10'a varan oranda düşürüyor. 221G serisi valfler 40 yıldan uzun süredir gelişmekte olan ve pirinçten bir kardeş seride popüler olarak kullanılan, kanıtlanmış bir teknolojiye dayanıyor. 

 

Valflerin modüler tasarımı ATEX, IP67, UL/VDE onaylı birçok bobini de içeren geniş bir bobin çeşitliliğine montaj imkânı veriyor. Bu özellikleri sayesinde araba yıkama kurulumları, endüstriyel yıkama makineleri veya gıda işleme gibi temizlik maddelerinin bulunduğu uygulamalarda kullanım için idealler. Paslanmaz çelik 221G serisi çift yönlü, normalde kapalı formatta, 3/8 inç ile 1 inç aralığında bağlantı yeri boyutu ile mevcut.

 

Parker’ın Avrupa Akışkan Kontrol Divizyonu Pazarlama Ürün Yöneticisi Valéry Blanchet: "Bu yeni paslanmaz çelik varyant 221G Serisini agresif temizlik maddelerinin bulunduğu uygulamalar ve özellikle zorlu ‘yıkama’ ortamları için son derece sağlam kılıyor," diye açıklıyor. "Seri, ATEX ortamlarında da uzun ömür ve güvenilir çözüm sağlıyor." 

 

Parker Hannifin'in Avrupa Akışkan Kontrol Divizyonu, hareket, akış ve basıncı kontrol eden solenoid valfler alanında dünya lideridir.

 

 

 

 

Bu haber 789 defa okundu

DİĞER HABERLER

Doğru karışımı elde etme

Doğru karışımı elde etme

Doğru karışımı elde etme: Boya Üreticisi, Eaton Değişken Frekanslı Sürücülerle Karıştırıcısının Verimliliğini Artırıyor

Üstünel Pompa'dan Paslanmaz Dalgıç Tip Pompa Ve Inlıne Pompalar

Üstünel Pompa'dan Paslanmaz Dalgıç Tip Pompa Ve Inlıne Pompalar

Lazer Dikişli I Tipi Fan Kanatlarıyla yüksek Debi ve Basınçlara Üstünel Paslanmaz Dalgıç tipi pompalar ve Inline Pompalar ile güvenli ve verimli bir şekilde başa çıkabilirsiniz.

KSB Elektrik Motorları IE5 Olarak Sınıflandırıldı

KSB Elektrik Motorları IE5 Olarak Sınıflandırıldı

KSB Elektrik Motorları IE5 Olarak Sınıflandırıldı

Yeni Termal Kameralar testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872

Yeni Termal Kameralar testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872

Yeni Termal Kameralar testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872: Her Ölçüm için İlk Tercih

SİSDOZ A.Ş.‘den BELLIN Mono Pompalar

SİSDOZ A.Ş.‘den BELLIN Mono Pompalar

BELLIN Mono Pompalar

Ensim Sensors’den Yenilik!

Ensim Sensors’den Yenilik!

Su Kaçaklarını Hisseder! Su Baskın Dedektörü- Watersens

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu